Masáž patří do našeho života jako návštěva kadeřníka,
výsledek je sice méně vidět, ale stojí za to …

Pedikúra

Nohy které máme, nám jsou darovány. Každý člověk je jiný a každá noha je originál. Od prvních dnů našeho života nohy schováváme, oblékáme je a obouváme. Co potřebují, aby nás nesly životem? Dostatečnou pružnost a šikovnost a proto správným krokem je i pravidelná pedikúra. Upravené nohy jsou vždy skvělá vizitka muže i ženy a to v každém věku.

Pedikúra je vyhledávané estetické ošetření, které zahrnuje změkčování kůže, masáže, stříhání a broušení nehtů a lakování. V neposlední řadě pomáhá předcházet obtížnějším problémům, jako jsou nehtové plísně a zarostlé nehty.
Každý den ujdeme přibližně 6000-8000 kroků. Chodidla jsou vystavena každodenní námaze, nohy jsou většinou uzavřeny v neprodyšných botách a někdy krása vítězí nad pohodlím. Je proto velmi důležité věnovat svým chodidlům patřičnou péči pravidelnou pedikúrou.

Klasická pedikúra začíná lázní, při které se Vám změkčí rohová kůže. Do vody se přidá vhodná koupelová sůl a nohy se nechají 10 minut odmočit. Poté Vám skalpelem odstraním kůži na patách a na chodidlech, dále upravím nehet a nehtový val, vyhladím chodidlo a na závěr nanesu krém.

CENÍK PEDIKÉRSKÝCH SLUŽEB:

-klasická pedikúra včetně masáže chodidel a peelingu 580 Kč

-barevné lakování nehtů 40 až 80 Kč

Kontakt

Dáša Vrtalová
T: +420 736 756 356