Masáž patří do našeho života jako návštěva kadeřníka,
výsledek je sice méně vidět, ale stojí za to …

Manuální lifting obličeje

Manuální lifting obličeje
Nová revoluční metoda, která dokáže bez pomocí skalpelu výrazně omladit obličej. Již po prvním ošetření podstatně vyhladí vrásky, zregeneruje a napne pleť a obličej se doslova rozzáří novou vitalitou.

Manuální lifting obličeje je velmi jemná technika, šetrná k pokožce a doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Uvolněním svalů v obličeji a zlepšením prokrvení kůže, dochází k regeneraci vazivových a elastických struktur, k zrychlení odvodu odpadních látek, metabolismu a k úbytku podkožního tuku.

Manuální lifting obličeje – srovnání

Vzhled a kvalita pleti se manuálním liftingem zlepší natolik, že se často změní celkový výraz obličeje. Strhané a unavené rysy zmizí a klient odchází zcela s novou tváří.

Výsledkem této speciální techniky je tedy nejen prokazatelně mladší a příjemnější vzhled, ale zároveň dochází i k odbourání stresu, k obnově duševní harmonie, spokojenosti a psychické svěžesti.

Zakladatel této speciální techniky pro manuální lifting obličeje v ČR je Robert Al Aref. Sestavil ji na základě dlouholetého studia dané problematiky, vlastní praxe, zkušeností z anatomie a fyziologie na 1. lékařské fakultě Karlovy Univerzity a inspirací ze zahraničí. Daná metoda byla uznána lékaři z plastické chirurgie za velmi efektivní a účinnou regenerační techniku.