Masáž patří do našeho života jako návštěva kadeřníka,
výsledek je sice méně vidět, ale stojí za to …

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny

Masáž kameny pochází údajně z kmenových rituálů amerických Indiánů. Indiáni používali teplé nebo studené kameny, aby potlačili napětí na těle (forma alternativní medicíny pro tělo i duši) a postupem doby se z těchto rituálů vyvinulo několik technik využívajících lávové kameny.

Masáž lávovými kameny je exkluzivní terapií, která spojuje teplo sálající z přírodních kamenů a speciální masážní techniky do nezapomenutelného zážitku.

Lávové kameny jsou zahřívány a jejich hladkým povrchem je za pomoci aromatických olejů masírováno celé tělo. Pomáhají odstraňovat blokace na důležitých bodech (meridiánech) a rozproudit tok energie v těle.

Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuleje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu.

Tělo se opravdu dokonale uvolní, mysl se zbaví stresu a napětí a klient se cítí jako znovuzrozený, proto se masáž lávovými kameny stala jednou z nejvyhledávanějších masážních technik pro své jedinečné terapeutické a relaxační vlastnosti.