Masáž patří do našeho života jako návštěva kadeřníka,
výsledek je sice méně vidět, ale stojí za to …

Bezbolestná liposukce metodou ultrazvukové kavitace

Ultrazvuková kavitace představuje v současné době nejmodernější technologii pro formování postavy a bezbolestnou liposukci bez poškození integrity povrchu kůže. Okamžitý výsledek, bezbolestná aplikace a dlouhotrvající efekt dělají z ultrazvukových kavitací nejžádanější technologii na trhu přístrojů zaměřených na redukci objemu. Metoda ultrazvukové kavitace přináší výsledky nejen v oblasti formování postavy a úbytku přebytečných tuků, ale také přispívá ke zrychlení metabolismu a celkové regeneraci těla. Výsledný efekt odbourání tukových buněk je trvalý – neboť dochází k destrukci tukových buněk a jejich následnému vyloučení – v tom je tato metoda naprosto unikátní a vysoce efektivní. Pro maximální efekt doporučujeme absolvovat 4 – 6 ošetření.

Indikace

redukce tukových buněk, formování postavy, zrychlení metabolismu

Aplikace

paže, břicho, boky, hýždě, stehna, kolena

Princip

Ultrazvuková kavitace je proces, při kterém dochází ke štěpení a implozi tukových buněk pomocí ultrazvukových vln. Ultrazvukové vlny jsou jemné vlny zvuku o specifické frekvenci, které vyvolávají změny na molekulární bázi ošetřované tkáně. Tkáň, která nejlépe absorbuje tento druh vln a stahuje si je do svého nitra, jsou tukové buňky. Po absorpci dochází k narušení struktury samotné buňky a vazby mezi jednotlivými buňkami. Tukové buňky se vlivem působení ultrazvukových vln postupně zvětšují a dochází k jejich implozi a rozpadu.

tukova-tkan

Detailní pohled na tukovou tkáň před a 5 minut po ošetření ultrazvukovou kavitací.

Po rozpadu tukové buňky se uvolněný tuk dostává do lymfatického systému a tím je transportován do jater a ledvin, kde dochází k jejich zpracování a odbourání a následně jsou odbourané tuky vyloučeny z těla ven. Z tohoto důvodu je po ošetření nezbytné výrazně zvýšit pitný režim, aby mohly být buňky vyloučeny z těla.

Rizika a kontraindikace

pocit pískání v uších během ošetření, těhotenství, dysfunkce jater a ledvin, infekce, teplota, keloidní zjizvení v oblasti ošetření, vysoký krevní tlak, přecitlivělost pokožky

Fotodokumentace liposukce za pomocí ultrazvukové kavitace

pred-liposukcipo-liposukci